Péče o novorozence a kojence


Péče o novorozence a kojence (online)

Termín: pondělí 22.1.2024

Čas: 17:00 - 20:00 

Počet výukových hodin: 3

Místo: online, platforma ZOOM, zvuk a obraz                              

Max. počet účastníků: 15

Cena: 500 Kč


Nabízíme Vám: 3 hodinový online seminář s lékařkou z neonatologického oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě zaměřený na nejběžnější překvapení, která Vás mohou potkat u zdravého dítěte po příchodu z porodnice a také v dalších týdnech po jeho narození. Seminář se zaměřuje také na první pomoc, která je nejčastěji nutná u miminek 

CO ZÍSKÁTE ABSOLVOVÁNÍM SEMINÁŘE?

  • Získáte přehled o běžných problémech zdravých dětí, které nevyžadují zásah lékaře, ale rodičům způsobí mnoho probdělých nocí a náročných dní. 
  • Budete vědět, jak reagovat. 
  • Naučíte/zopakujete si nejdůležitější a nejčastější první pomoc potřebnou u miminek. 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Nejedná se jen o výčet možných komplikací. Navrhneme vždy nějaké řešení, ať už doporučované obecně odborníky tak získané zkušenostmi z praxe. 

PRO KOHO?

Seminář je určen pro všechny současné či budoucí rodiče, všechny lidi, kteří se setkávají/starají o miminka, kteří se chtějí preventivně informovat o problémech dříve, než vzniknou.


KDO VÁS PROGRAMEM PROVEDE?

MUDr . Lenka Hrbáčová

Absolventka lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně s rozšířením výuky v pediatrických oborech. Atestovaný pediatr, pracující od roku 2010 na oddělení neonatologie ve FN Ostrava. Ale především máma 3 dětí.


REGISTRACE

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář níže) uhraďte 500 Kč na bankovní účet 2301958262/2010, Po zaplacení kurzovného Vám potvrdíme rezervaci místa, do doby zaplacení nemáte místo v semináři rezervováno. Uhrazením částky 500 Kč přijímáte platební a storno podmínky