Aktuality

Co je u nás nového?

Přijďte s námi zažít voňavou sobotu. A nejen to. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o aromaterapii a jejím blahodárném účinku na naše fyzické i psychické zdraví.

PF 2024

21.12.2023

Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2023. Nechť vás provází radost, klid a zdraví nejen o Vánocích, ale i po celý rok 2024.

Na pondělí 22.1.2024 od 17 hodin jsme pro všechny stávající i nastávající rodiče a další širokou veřejnost připravili 3 hodinový online seminář s lékařkou z neonatologického oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě. Zaměřený na nejběžnější překvapení, která Vás mohou potkat u nově narozeného dítěte nejen po příchodu z porodnice, ale také v dalších...

Chcete více vědět o tom, kdy a jak komplexní vývojové trauma u dítěte vzniká? Jaké chování a jednání dítě s KVT vykazuje?Je pro Vás zajímavé vědět, jaké oblasti vývoje a chování jsou nejvíce zasaženy?Zajímají vás konkrétní, praktická doporučení pro práci s dětmi s komplexním vývojovým traumatem?Pak nabízíme účast ve dvoudenním semináři (akreditace...

V říjnu loňského roku jsme lektorovali dvoudenní seminář na téma Dítě s komplexním vývojovým traumatem pro pracovníky pomáhajících profesí neziskovky Cheiron T, o.p.s. v Táboře. Cestou jsme si udělaly zastávku ve Žďáru nad Sázavou. Děkujeme za pozvání.

Dvoudenní seminář k traumatu dětí s dr. Jochmannovou se pro nemoc lektorky přesouvá do roku 2023. Máme dobrou zprávu. Je domluven náhradní termín, konkrétně ve dnech 30.3.-31.3.2023. Pokud máte zájem, ozvěte se, místa tam jsou.

Cyklické vzdělávání pro pedagogy mateřských škol z Opavy a okolí pokračovalo dalším setkáním. Tentokrát na téma Trauma u dítěte. Naše setkávání nejsou jen o teoriích, ale jsou zaměřena i prakticky. Na to, jak to potom v každodenní práci s dětmi použít.