Aktuality

Co je u nás nového?

Dvoudenní seminář k traumatu dětí s dr. Jochmannovou se pro nemoc lektorky přesouvá do roku 2023. Máme dobrou zprávu. Je domluven náhradní termín, konkrétně ve dnech 30.3.-31.3.2023. Pokud máte zájem, ozvěte se, místa tam jsou.

Cyklické vzdělávání pro pedagogy mateřských škol z Opavy a okolí pokračovalo dalším setkáním. Tentokrát na téma Trauma u dítěte. Naše setkávání nejsou jen o teoriích, ale jsou zaměřena i prakticky. Na to, jak to potom v každodenní práci s dětmi použít.

Léto je v plném proudu, slunce, vůně letních večerů, zmrzlina, koupání. Prostě relax.

Seminář k psychosomatice ve dnech 19.5.-20.5.2022 máme za sebou. Úžasné 2 dny plné prožitků, ale i teorie. Velký dík lektorskému umu MUDr. et Bc. Daně Hlaváčkové. Dokáže předat složité informace z oblasti stresu a psychosomatiky poutavým a srozumitelným způsobem. Navíc přidala jednoduché praktické techniky, jak pracovat s bolestí, se stresem,...

Může to vypadat, že máme něco společného se stavebnictvim . Je to však jinak. Ve dnech 1.-2.6.2022 jsme strávili 2 dny v Praze na semináři Transformace deprese a úzkosti s použitím neurovědy a modelu Virginie Satirové. Jde o terapeutickou metodu SAND TRAY (práce na pískovišti) s úžasnou lektorkou Dr. Madeleine de Little z Kanady. Děkujeme za úžasné...

Prožitkový víkend pro ženy, který jsme uskutečnili v Holos centru v Opavě-Vlaštovičkách se podle našeho názoru, ale i podle názoru jeho účastnic opravdu vydařil. A to se vším všudy.