AROMATERAPIE & EMOCE & ENERGIE


AROMATERAPIE & EMOCE & ENERGIE

Termín: sobota 24.2.2024

Čas: 10:00-16:00

Místo: Jógový ateliér Luna, Náměstí osvoboditelů 7/6, Opava

Lektorka: Linda Pukovcová

Max. počet účastníků: 15

Cena: 1 850 Kč (cena zahrnuje kurzovné, náklady na výrobu aroma produktů s EO)


Aromaterapie je metoda, která využívá esenciální oleje s pozitivními účinky na náladu, stav mysli, ale i na fyzické zdraví. Základním smyslem, který při této terapeutické metodě užíváme, je čich. Víte, že se jedná o nejrychlejší a nejstarší smysl? A že jako jediný ze smyslů je přímo spojen s emoční částí mozku (tzv. limbickým systémem)?

Přijďte s námi zažít voňavou sobotu. A nejen to. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o aromaterapii a jejím blahodárném účinku na naše fyzické i psychické zdraví. Bližší informace o programu naleznete níže.  


CO ZÍSKÁTE ABSOLVOVÁNÍM SEMINÁŘE?

  • Účastníci budou schopni používat esenciální oleje (EO) a aromatické produkty v běžném životě – efektivně a v souladu s bezpečným použitím EO.
  • Účastníci si budou schopni sami vyrobit aromatické produkty s EO.
  • Účastníci budou schopni vybrat vhodný olej/e pro specifické emoce.
  • Účastníci se seznámí s rozpoznáním zablokovaných míst ve svém těle a taky kroky, jak takovou blokaci napravit – pomocí esencí a své vlastní energie.
  • Účastníci si z workshopu odnesou tištěné materiály obsahující informace k probraným tématům.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Účastníci workshopu se seznámí se základy aromaterapie. Dozví se podrobnější informace o působení vůní na naše tělo i mysl. Podrobněji se zaměříme na působení vůní na naše emoce. Jak je možné s různými emocionálními stavy s pomocí aromaterapie pracovat.

Na workshopu budeme používat esenciální oleje značky Young Living. Budou aktivně používány nejen k přičichnutí / seznámení se s jednotlivými vůněmi, ale také v rámci praktického míchání aromatických produktů. Produkty si účastníci vlastnoručně vyrobí a odnesou domů.

K dispozici bude také diagnostický přístroj iTOVi, který po krátkém skenování dokáže vyhodnotit a doporučit, jakou oblast těla je aktuálně vhodné podpořit vhodnými esenciálními oleji a produkty s EO.

Účastníci se mohou těšit také na diagnostiku vlastního těla a následné kroky, jak pomocí esencí, energie a vlastních rukou tato zablokovaná místa "napravit". Společně absolvujeme i Energetickou cestu (vedenou aktivní meditaci). Obě tyto aktivity spolu jdou ruku v ruce, pracuje se s našimi emocemi a energií. Budou jistě krásným zakončením společného dne.

PRO KOHO?

Workshop je určen všem, koho téma aromaterapie zajímá. Je určen jak osobám, které s aromaterapií již nějaké zkušenosti mají, tak i naprostým nováčkům.

PROGRAM

10:00 – 11:00 Úvod do aromaterapie

11:20 – 12:20 Esence & Emoce & Energie – oleje, které je fajn mít doma jako "Emocionální SOS lékárničku"

12:30 – 13:30 Obědová pauza

13:30 – 14:30 Výroba aroma produktů s EO, možnost absolvování iTOVi skenu

15:00 – 16:00 Co s pomocí EO dělat, aby energie v těle správně proudila; vedená energetická cesta (meditace)

KDO VÁS PROGRAMEM PROVEDE?

LINDA PUKOVCOVÁ - esenciální oleje používá sice "jen" 3 roky, ale jejich kouzla ji tak ohromila, že se rozhodla aromaterapii studovat v americké The School for Aromatic Studies, pod vedením Holly Branderberger. V červnu 2023 splnila všechny požadavky studia a stala se certifikovanou aromaterapeutkou. Prošla nejen certifikací Sportovní masáže, ale také jedinečné Raindrop masáže s esenciálními oleji – kurz vedený aromaterapeutem Václavem Thorem.

STRAVA

V průběhu vzdělávání je pořadateli zajištěno drobné občerstvení, káva, čaj, pití. Obědy pořadatel nezajišťuje. Jógový ateliér Luna se nachází v centru města Opavy, v okolí se nachází několik restaurací, kde bude možnost stravování.

DOPRAVA

Transport po vlastní ose. Jógový ateliér Luna se nachází v parkovacím domě v Opavě. Více informací o místě konání naleznete zde.

REGISTRACE

Po vyplnění závazné přihlášky (viz přihlašovací formulář níže) obdržíte informace k uhrazení nevratné zálohy 500 Kč, případně celé částky kurzovného  na bankovní účet 2301958262/2010. Doplatek za kurzovné se hradí podle platebních a storno podmínek. Uhrazením zálohy přijímáte platební a storno podmínky. Místo v kurzu je rezervováno až po uhrazení zálohy nebo celé částky kurzovného. O rezervaci místa Vás budeme informovat e-mailem.