Aromaterapie - den plný vůní pro tělo i duši

Termín: 22.4.2023

Čas:  10:00-16:00

Místo: Jógový ateliér Luna, Náměstí osvoboditelů 7/6, Opava

Max. počet účastníků:  20

Cena:  1 500 Kč (cena zahrnuje mimo kurzovné i náklady na vlastnoručně vyrobené produkty)

Zájemci, kteří uhradí plnou výši kurzovného do 31.3.2023, obdrží od nás dárek v hodnotě 250 Kč. 


Aromaterapie je metoda, která využívá esenciální oleje s pozitivními účinky na náladu, stav mysli, ale i na fyzické zdraví. Základním smyslem, který při této terapeutické metodě užíváme, je čich. Víte, že se jedná o nejrychlejší a nejstarší smysl? A že jako jediný ze smyslů je přímo spojen s emoční částí mozku (tzv. limbickým systémem)?

Přijďte s námi zažít voňavou sobotu. A nejen to. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o aromaterapii a jejím blahodárném účinku na naše fyzické i psychické zdraví. Zažijete "na vlastní nos", které oleje jsou ty Vaše, které byste měli mít doma. Odnesete si vlastnoručně vyrobené kosmetické produkty bez přítomnosti jakékoli chemie. A v neposlední řadě prožijete na vlastní kůži neuvěřitelný rituál pro práci s vlastními emocemi se speciální sadou esenciálních olejů Feelings.  NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Pro každého účastníka je připraven speciální welcome drink. 
  • Dozvíte se základní informace o tom, co je to aromaterapie.
  • Co jsou esenciální oleje a na co se používají.
  • Jak poznám kvalitni esenciální olej a proč ten z drogerie za 50 Kč nebude fungovat?
  • Jaké esenciální oleje použit na co?
  • Jak si během několika minut vyrobit různé kosmetické produkty bez špetky škodlivé chemie?
  • Jak nám esenciální oleje pomohou při stresu, úzkostech nebo špatné náladě?

KOMU JE WORKSHOP URČEN?

Workshop je určen každému, kdo se chce dozvědět více o účincích esenciálních olejů a jejich praktickém využití. Kdo se chce naučit pomocí aromaterapie lépe zvládat své emoce, případně emoce svých dětí a blízkých. Je také určen těm, kteří chtějí ve svém životě udělat změnu a cítit se lépe jak po fyzické, tak psychické stránce.

Psychoterapeutům pro možnosti využití aromaterapie jako podpůrné metody při terapeutické práci s klienty.


KDO TĚ PROGRAMEM PROVEDE?

Václav Thor - věnuje se aromaterapii již více než 10 let, do esenciálních olejů se zamiloval v době, kdy pracoval pro společnost Young Living jako manažer pro Východní Evropu. Masážní techniku Raindrop se naučil od G. Younga a Tamary Parker, následně tuto techniku školil jako zaměstnanec Young Living a své vzdělání si doplnil na Institutu aromaterapie v Praze. Následně prošel certifikací sportovního maséra a výcvikem Kraniosakrální terapie, je certifikovaným Reiki mistrem. Aktivně se věnuje aromaterapii a práci s tělem. Dalším výcvikem, kterým prošel, jsou Tantrické techniky a bodywork, má za sebou dvouletý výcvik tančícího srdce u Guye Baringtona.

Své zkušenosti dále předává na seminářích masáží pradávnými oleji a Raindrop masáží.

Jako masér se zabývá aromaterapeutickými masážemi, Reiki a Kraniosakrální terapií.

Naučí Vás jak správně používat esenciální oleje a jak je úspěšně zařadit do svého života. Jak používat esenciální oleje a jejich benefity pro sebe a svoji rodinu, jaké esenciální oleje aktuálně použít pro jarní období. 


PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM:

10:00 – 11:00         Co jsou esenciální oleje a jak se používají

11:20 – 12:20          12 esenciálních olejů, které by měl mít doma každý/smellogram

12:30 – 13:30          Obědová pauza

13:30 - 14:30          Výroba kosmetických produktů z esenciálních olejů

15:00 – 16:00         Feelings rituál (meditace a zážitkový rituál pro práci s pocity)


STRAVA:

V průběhu vzdělávání je pořadateli zajištěno drobné občerstvení, káva, čaj, pití. Obědy pořadatel nezajišťuje. Jógový ateliér Luna se nachází v centru města Opavy, v okolí se nachází několik restaurací, kde bude možnost stravování.


DOPRAVA:

Transport po vlastní ose. Jógový ateliér Luna se nachází v parkovacím domě v Opavě. Více informací o místě konání naleznete zde.